Nahrávám...
Aktualizuji zobrazený obsah
    Hledat
    Logo firmy (zobrazí úvodní stránku)
    Porovnat Košík

    STÁTNÍ SVÁTEK 28. 10. - ROZVOZOVÝ PLÁN

    Vážení obchodní přátelé,

     

    dovolte nám Vás informovat o provozu naší firmy pro 43.kalendářní týden.

     

    ČTVRTEK 28.10.2021 - STÁTNÍ SVÁTEK

     

    Rozvozový plán naleznete níže.

    Tímto bychom Vás rádi požádali o včasné zaslání objednávek.

     

    Děkujeme za pochopení

    M.A.T. Group, s.r.o.

     

    POŘADÍ PONDĚLÍ
    1 Olomouc,Přerov,Prostějov,Litovel,Pustiměř,Hlubočky,
    2 Vsetín,Zlín,Uh.Hradiště,Val.Bystřice,Kroměříž,Holešov, Vizovice
    3 Brno,Modřice,Podivín,Újezd,Břeclav,Hodonín,Kyjov,Vyškov
    4 Košice, Prešov, Poprad, Fil´akovo, Salgótarján,Humenné, Michalovce
    5 Bánská Bystrica, Martin, Žilina, Trenčín, Prievidza
    6 Bratislava, Malacky, Senec, Nitra, Trnava, Kúty, Dunajská Streda
    7 Děčín,Č.Kamenice,Rumburk,Č.Lípa,N.Bor,Doksy,Jablonné
    8 Rumburk, Cvikov, Varnsdorf, Krásná Lípa, Šluknov,
    9 Chomutov,Most,Teplice,Ústí n.L.,Litoměřice,Lovosice,Roudnice,Slaný
    10 Č.Budějovice, J. Hradec
    11 Písek, 
    12 Praha   + Smíchov MAT
    13 Kralovice,Louny,Žatec, Kralupy nad Vltavou
    14 Aš,Cheb,Sokolov,Kynšperk,Plesná,H.Slavkov,D.Žandov,Mar.Lázně
    15 Bezdružice,Konst.Lázně,Černošín,Planá,Tachov,Bor u T.,Rozvadov,Stříbro,Vejprnice
    16 Nýrsko,Kdyně,Domažlice,Holýšov,Stod,Chotěšov,H.Týn,Bělá nad R.,Líně
    17 Žel.Ruda,Sušice,Klatovy,Švihov,Přeštice,Dobřany,Chudenice
    18 Plzeň
    POŘADÍ ÚTERÝ
    1 OBI, Geis - Modletice
    2 Rychnov,Vamberk,Kostelec, Jeseník, Vidnava
    3 Krnov POUZE !!
    4 Hrádek nad Nisou,Chrastava,Liberec,Jablonec,Smržovka,Tanvald,Žel.Brod
    5 Semily,Lomnice,Jičín,D.Bousov,Sobotka,Ml.Boleslav
    6 Trutnov,Rudník,N.Paka,Vidochov,Horka,Jilemnice
    7 Náchod,Hronov,Broumov,Dvůr Kr.,Jaroměř,Č.Kostelec
    8 Hradec Kr.,N.Bydžov,Chlumec,Hořice
    9 Třebíč
    10 Ledeč,Zruč nad Sáz.,Čechtice,Jihlava,
    11 pouze  MAT Pelhřimov
    12 Pardubice,Chrudim,Seč,Přelouč,Zaječice,Chrast u Ch.
    13 Praha
    14 Beroun,Dobřichovice,Liteň,Hostomice,Zbiroh,Loděnice
    15 Mirošov, Rokycany, Radnice, Zruč, Horní Bříza
    16 MAT LOCHOTÍNSKÁ
    17 Mat Zábělská
    POŘADÍ STŘEDA
    1 Letohrad, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Jablonné nad Orlicí
    2 Č.Třebová,Litomyšl,Lanškroun,Svitavy,M.Třebová,Polička, Šumperk, Zábřeh, Žamberk
    3 Ostrava,Karviná,Havířov,Frýdek-M.,Třinec,Vratimov,N.Jičín,
    4 Opava,Bruntál,Dvorce,Krnov
    5 Vsetín,Zlín,Uh.Hradiště,Val.Bystřice,Kroměříž,Holešov  ( Vizovice mimořádně )
    6 Olomouc,Přerov,Prostějov,Litovel,Pustiměř,Hlubočky,
    7 Brno,Modřice,Podivín,Újezd,Břeclav,Hodonín,Kyjov,Vyškov,
    8 Žďár,N.Město na M.,Bystřice n.Pern.,Lysice,Blansko,Boskovice
    9 Rumburk, Cvikov, Varnsdorf, Krásná Lípa, Šluknov,
    10 Děčín,Č.Kamenice,Rumburk,Č.Lípa,N.Bor,Doksy,Jablonné
    11 Chomutov,Most,Teplice,Ústí n.L.,Litoměřice,Lovosice,Roudnice,Mělník, Slaný 
    12 Jindřichův Hradec
    13 Nymburk,Kolín,K.Hora,Zásmuky,Kostelec,Č.Brod,Pečky
    14 Kralovice,Rakovník,Mšec,Louny,Žatec,Kladno,N.Strašecí, 
    15 Ostrov,K.Vary,Nejdek,N.Role,Bochov,Toužim,Chodov
    16 Cheb,Sokolov,Mar.Lázně, Stříbro, Tachov
    17 Plzeň + Křivanec - Vejprnice
    POŘADÍ ČTVRTEK
      Státní svátek 28.10.2021
    POŘADÍ PÁTEK
    1 Děčín,Č.Kamenice,Č.Lípa,N.Bor,Doksy
    2 Chomutov,Most,Teplice,Ústí n.L.,Litoměřice,Lovosice,Roudnice,Mělník
    3 Ivančice,Rouchovany,Hrotovice,Znojmo,M.Budějovice,Telč,Dačice,Jaroměřice
    4 V.Meziříčí,Třebíč,Budišov,Náměšť n.Osl.,Rosice, Stařeč
    5 Jihlava
    6 Č.Budějovice
    7 Č.Velenice,Trh,Sviny,Kaplice,Třeboň,Lomnice n.Luž.,Lišov
    8 Pelhřimov,J.Hradec,Soběslav,Tábor,Sez.Ústí,Týn n.Vlt.,Veselí n.Luž.
    9 Č.Krumlov,Vyšší Brod,Volary,Vimperk,Prachatice,Strakonice,Volyně
    10 Písek,Blatná,Lnáře,Nepomuk,Sp.Poříčí,Šťáhlavy,St.Plzenec
    11 Příbram,N.Knín,Dobříš,Benešov,Bystřice,Sedlčany,Rožmitál p.Tř.
    12 Cheb,Sokolov,Kynšperk,Plesná,H.Slavkov,D.Žandov,Mar.Lázně
    13 Ostrov,K.Vary,Nejdek,N.Role,Bochov,Toužim,Chodov
    14 Praha
    15 Beroun,Mirošov,Dobřichovice,Liteň,Hostomice,Zbiroh,Loděnice, Rokycany
    16 Kralovice,Rakovník,Mšec,Louny,Žatec,Kladno,Slaný,N.Strašecí, Kralupy nad Vltavou.
    17 Mirošov, Rokycany, Radnice, Zruč, Horní Bříza,Vejprnice - p. Křivanec 
    18  ZÁBĚLSKÁ
    19 MAT LOCHOTÍNSKÁ
    20 Plzeň