Nahrávám...
Aktualizuji zobrazený obsah
    Hledat
    Logo firmy (zobrazí úvodní stránku)
    Porovnat Košík

    STÁTNÍ SVÁTEK - 05. - 06. 07. 2022

    Vážení obchodní přátelé,

     

    dovolte nám Vás informovat o provozu naší firmy pro 27.kalendářní týden (04.07.-08.07.2022).

     

    ÚTERÝ: 05.07.2022 - STÁTNÍ SVÁTEK

    STŘEDA: 06.07.2022 - STÁTNÍ SVÁTEK

     

    Plán rovzozů níže:

    POŘADÍ ZKRATKA PONDĚLÍ
    1 MO1 Olomouc,Přerov,Prostějov,Litovel,Pustiměř,Hlubočky,
    2 ZO1 Vsetín,Zlín,Uh.Hradiště,Val.Bystřice,Kroměříž,Holešov, Vizovice
    3 BO2 Brno,Modřice,Podivín,Újezd,Břeclav,Hodonín,Kyjov,Vyškov
    4 SK1 Košice, Prešov, Poprad, Fil´akovo, Salgótarján,Humenné, Michalovce
    5 SK2 Bánská Bystrica, Martin, Žilina, Trenčín, Prievidza
    6 SK3 Bratislava, Malacky, Senec, Nitra, Trnava, Kúty, Dunajská Streda
    7 T01 Krnov + Jeseník, Vidnava
    8 UO2 Děčín,Č.Kamenice,Rumburk,Č.Lípa,N.Bor,Doksy,Jablonné
    9 U03 Rumburk, Cvikov, Varnsdorf, Krásná Lípa, Šluknov,
    10 UO1 Chomutov,Most,Teplice,Ústí n.L.,Litoměřice,Lovosice,Roudnice,Slaný
    11 LO1 Hrádek nad Nisou,Chrastava,Liberec,Jablonec,Smržovka,Tanvald,Žel.Brod
    12 LO2 Semily,Lomnice,Jičín,D.Bousov,Sobotka,Ml.Boleslav
    13 HO1 Trutnov,Rudník,N.Paka,Vidochov,Horka,Jilemnice
    14 HO2 Náchod,Hronov,Broumov,Dvůr Kr.,Jaroměř,Č.Kostelec
    15 HO3 Hradec Kr.,N.Bydžov,Chlumec,Hořice
    16 J02 Třebíč
    17 JO1 Ledeč,Zruč nad Sáz.,Čechtice,Jihlava,
    18 CO3 Č.Budějovice, J. Hradec
    19 C05 Písek, 
    20 A Praha   + Smíchov MAT
    21 SO1 Kralovice,Louny,Žatec, Kralupy nad Vltavou
    22 KO2 Aš,Cheb,Sokolov,Kynšperk,Plesná,H.Slavkov,D.Žandov,Mar.Lázně
    23 PO1 Bezdružice,Konst.Lázně,Černošín,Planá,Tachov,Bor u T.,Rozvadov,Stříbro,Vejprnice
    24 PO3 Nýrsko,Kdyně,Domažlice,Holýšov,Stod,Chotěšov,H.Týn,Bělá nad R.,Líně
    25 PO4 Žel.Ruda,Sušice,Klatovy,Švihov,Přeštice,Dobřany,Chudenice
    26 P05 Mirošov, Rokycany, Radnice, Zruč, Horní Bříza
    27 P06 MAT LOCHOTÍNSKÁ
    28 P07 Mat Zábělská
    29 PO2 Plzeň
    30 SO2 Beroun,Dobřichovice,Liteň,Hostomice,Zbiroh,Loděnice
    POŘADÍ ZKRATKA ÚTERÝ 5.7. Státní Svátek
    POŘADÍ ZKRATKA STŘEDA 6.7. Státní Svátek
    POŘADÍ ZKRATKA ČTVRTEK
    1 E04 Letohrad, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Jablonné nad Orlicí
    2 EO3 Č.Třebová,Litomyšl,Lanškroun,Svitavy,M.Třebová,Polička, Šumperk, Zábřeh, Žamberk
    3 EO2 Rychnov,Vamberk,Kostelec, Jeseník, Vidnava
    4 EO1 Pardubice,Chrudim,Seč,Přelouč,Zaječice,Chrast u Ch.
    5 SK2 Bánská Bystrica, Martin, Žilina, Trenčín, Prievidza
    6 SK3 Bratislava, Malacky, Senec, Nitra, Trnava, Kúty, Dunajská Streda
    7 TO2 Ostrava,Karviná,Havířov,Frýdek-M.,Třinec,Vratimov,N.Jičín,
    8 TO1 Opava,Bruntál,Dvorce,Krnov
    9 ZO1 Vsetín,Zlín,Uh.Hradiště,Val.Bystřice,Kroměříž,Holešov  ( Vizovice mimořádně )
    10 MO1 Olomouc,Přerov,Prostějov,Litovel,Pustiměř,Hlubočky,
    11 BO2 Brno,Modřice,Podivín,Újezd,Břeclav,Hodonín,Kyjov,Vyškov,
    12 BO1 Žďár,N.Město na M.,Bystřice n.Pern.,Lysice,Blansko,Boskovice
    13 JO3 Ivančice,Rouchovany,Hrotovice,Znojmo,M.Budějovice,Telč,Dačice,Jaroměřice
    14 JO2 V.Meziříčí,Třebíč,Budišov,Náměšť n.Osl.,Rosice, Stařeč
    15 JO1 Jihlava
    16 A Pouze zákazníci Radka Nováka + Smíchov MAT
    17 SO4 Nymburk,Kolín,K.Hora,Zásmuky,Kostelec,Č.Brod,Pečky
    18 SO3 Příbram,N.Knín,Dobříš,Benešov,Bystřice,Sedlčany,Rožmitál p.Tř.
    19 PO2 Plzeň + Křivanec - Vejprnice
    20 P07  ZÁBĚLSKÁ
    21 P06 MAT LOCHOTÍNSKÁ
    POŘADÍ ZKRATKA PÁTEK
    1 UO2 Děčín,Č.Kamenice,Č.Lípa,N.Bor,Doksy
    2 UO1 Chomutov,Most,Teplice,Ústí n.L.,Litoměřice,Lovosice,Roudnice,Mělník
    3 LO1 Hrádek nad Nisou,Chrastava,Liberec,Jablonec,Smržovka,Tanvald,Žel.Brod
    4 LO2 Semily,Lomnice,Jičín,D.Bousov,Sobotka,Ml.Boleslav
    5 CO3 Č.Budějovice
    6 CO2 Č.Velenice,Trh,Sviny,Kaplice,Třeboň,Lomnice n.Luž.,Lišov
    7 CO1 Pelhřimov,J.Hradec,Soběslav,Tábor,Sez.Ústí,Týn n.Vlt.,Veselí n.Luž.
    8 CO4 Č.Krumlov,Vyšší Brod,Volary,Vimperk,Prachatice,Strakonice,Volyně
    9 CO5 Písek,Blatná,Lnáře,Nepomuk,Sp.Poříčí,Šťáhlavy,St.Plzenec
    10 KO2 Cheb,Sokolov,Kynšperk,Plesná,H.Slavkov,D.Žandov,Mar.Lázně
    11 KO1 Ostrov,K.Vary,Nejdek,N.Role,Bochov,Toužim,Chodov
    12 A Praha
    13 SO2 Beroun,Mirošov,Dobřichovice,Liteň,Hostomice,Zbiroh,Loděnice, Rokycany
    14 SO1 Kralovice,Rakovník,Mšec,Louny,Žatec,Kladno,Slaný,N.Strašecí, Kralupy nad Vltavou.
    15 P05 Mirošov, Rokycany, Radnice, Zruč, Horní Bříza,Vejprnice - p. Křivanec 
    16 PO2 Plzeň